Lauko durys Šiauliuose

Kviečiame Šiaulių gyventojus apsilankyti mūsų prekybos vietoje arba centruose, kur galima gyvai apžiūrėti mūsų parduodamas duris. Lauko durys Šiauliuose „parduodamos kartu su nemokamomis konsultacijomis“, tad mūsų darbuotojai labai mielai Jums padės rasti tinkamiausią produkciją. Visiškai suprantame, kad be patirties rasti tinkamiausias duris gali būti sunku, tad tam ir esame mes.

Lauko durys Šiauliuose – saugiam gyvenimui

Lauko durys Šiauliuose laukia vietinių gyventojų bei miesto svečių, tačiau jeigu neturite laiko vykti iki vietos – tokiu atveju visada galimas pirkimas internetu. Konsultuojame ne tik gyvai, tačiau ir internetu, tad pagalba – visada šalia. Kai kuriems labai svarbu duris apžiūrėti gyvai, paliesti jas, kadangi tokiu atveju jaučiasi ramesni dėl kokybės. Jeigu ir Jums tai yra aktualu – susisiekime.

Lauko durys Šiauliuose internetu

Šiaulių gyventojai gali rasti ne vieną vietą, kur prekiaujama mūsų durimis. Pilną sąrašą rasite čia. Darbo grafikai lankstūs, vietos yra strategiškai patrauklios, tad labai tikimės, kad sulauksime Jūsų su prašymais, pageidavimais bei klausimais. Lauko durys Šiauliuose, juk yra, tokios įvairios. O Šiauliuose mes esame įsikūrę prekybos centre "Grindų arsenalas", Darkiemio g. 2 / Tilžės g. 75

Susisiekti galite telefonu: +370 673 30786.

Darbo laikas: I-V 9-18 val.; VI 10-15 val.

Laukodurys.lt – lauko durys tikram šiauliečiui!

  • NICEA medinės lauko durys
  • NICEA medinės lauko durys
  • NICEA medinės lauko durys
  • NICEA medinės lauko durys