Metalinės lauko durys

Ieškote ypač kokybiškų durų, kurios ne tik puikiai atrodo, tačiau taip pat ir ilgai tarnauja? Mes Jums galime pasiūlyti metalines duris, kurios šiuo metu vadinamos pačiu tvirčiausiu ir ilgaamžiškiausiu pasirinkimu, koks tik egzistuoja. Klaidingas mitas, kad metalinės durys atrodo neestetiškai. Tikrai ne. Peržiūrėkite mūsų katalogą. Susipažinkite su pasiūlymais ir pasirinkite tokias duris, kurios taps skoningiausiu Jūsų eksterjero akcentu.

Metalinės lauko durys: nuo stiliaus iki funkcionalumo

Metalinės lauko durys bene labiausiai vertinamos todėl, kad jos labai tvirtos, tarnauja ilgus metus ir nereikalauja jokios priežiūros. Lyginant su kitų medžiagų durimis būtent metalinės statomos ant pjedestalo, kadangi joms nėra žalingas nei šaltis nei didelė drėgmė, jos puikiai tinka tiek nuosavuose namuose, butuose, taip pat, kitos paskirties nekilnojamo turto objektuose.

Paprasta ne tik jų priežiūra, tačiau ir montavimas, tad nebūtina samdytis specialistų, kurie atliks durų įstatymo darbus. Tai padaryti galite ir pats.

Metalinės lauko durys internetu

Metalinės durys internetu ne tik pagaminamos, tačiau ir pristatomos labai greitai, tad jeigu norite kuo skubiau pakeisti duris namuose – kreipkitės į mus.

Jeigu patiems sunku nuspręsti, kurios metalinės lauko durys Jums labiausiai tinka – tokiu atveju siūlome susisiekti su mūsų konsultantais, kurie įvertinę Jūsų poreikius pateiks rekomendacijas, atsakys į visus Jums iškilusius klausimus ir pasirūpins, kad durys kuo greičiau pasiektų tikslą.

Laukodurys.lt – tvirtumui bei ilgaamžiškumui!

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Auriga Slim Premium stiklintos Nauja Užsakoma, terminas 4-6 savaitės

Auriga Slim Premium stiklintos

Aprašymas: 1. Stakta – 1,5 mm. storio cinkuotos skardos profilis. 2. Varčia pagaminta iš cinkuoto plieno lakšto 0,6 mm. storio, su užlaida užpildyta putų polistirolu, 45mm storio, laminuota dekoratyvine plėvele. 3. Vyriai reguliuojami – 3 vnt. yra 3 apsauginiai kaisčiai (apsauga nuo išmušimo). 4. Sandarinimo tarpinė. 5. Spyna pagrindinė apačioje. 6. Spyna papildoma viršuje. ..

740.00€
Metalinės lauko durys LAK aklinos  Užsakoma, terminas 6-8 savaitės

Metalinės lauko durys LAK aklinos

KOMPLEKTĄ SUDARO: Varčia (56mm) su tarpine + metalinė stakta (90mm) + dvi spynos + vyriai (3 vnt.)  + rankena + cilindrai + cilindrų dangteliai + slenkstis Šiluminė varža 1,6 W GALIMOS SPALVOS: Antracitas, balta, ruda IŠORINIAI STAKTOS MATMENYS, mm: 870 x 2050 / 970 x 2050..

395.00€
Metalinės lauko durys LAK stiklintos Užsakoma, terminas 6-8 savaitės

Metalinės lauko durys LAK stiklintos

KOMPLEKTĄ SUDARO: Varčia (56mm) su tarpine + metalinė stakta (90mm) + dvi spynos + vyriai (3 vnt.)  + rankena + cilindrai + cilindrų dangteliai + slenkstis GALIMOS SPALVOS: Antracitas, balta, ruda IŠORINIAI STAKTOS MATMENYS, mm: 870 x 2050 / 970 x 2050 šiluminė varžą 1,6W..

580.00€
Uran techninės durys . Užsakoma, terminas 6-8 savaitės

Uran techninės durys .

Metalinės techninės durys. Kilmės šalis--Lenkija. Matmenys: 760*41*2030, 860*41*2030, 960*41*2030. Spalva: Antracito, balta,  ruda...

220.00€