Sąlygos ir taisyklės

PREKIŲ ĮSIGIJIMO EIGA LAUKODURYS.LT SVETAINĖJE:

  1. Išsirinkite norimus produktus, jų komplektaciją ir/ar paslaugas į krepšelį. Prieš rinkdamiesi prekes/paslaugas patariame prisijungti prie mūsų sistemos, tokiu būdu net nepatvirtinę savo užsakymo, galėsite matyti savo pasirinkimus prisijungdami kiekvieną kartą prie sistemos.
  2. Duomenų suvedimas:

2.1. Paklausimo patvirtinimas niekaip Jūsų neįpareigoja prekes įgyti.

2.2. Paklausimo gavimas yra vertinamas, kaip Jūsų užklausa, kurią mūsų vadybininkai perskaičiuos, patikrins ir profesionaliai įvertins. Jei neturite specialistų, kurie gali tiksliai apskaičiuoti reikiamų medžiagų kiekius, rekomenduojame, prieš tvirtinant paklausimą, skiltyje „Papildomos pastabos“ surašyti kuo daugiau duomenų apie Jūsų perkamų durų išmatavimus ir komplektaciją:

- lauko durų matmenys nurodomi ne angos, o išoriniai durų staktos aukštis, plotis, gylis/storis (pagal sienos storį arba pasirinktinai vertinant tolimesnę pasirinktą sienos apdailą).

- durų su viršlangiu, šaliduriu ar šonine vitrina matmenys nurodomi pilnos konstrukcijos, pageidaujamas viršlangio, šalidurio ar šoninės vitrinos tipas pasirenkamas prieduose.

- jei pasirinktoje komplektacijoje nėra papildomų priedų, kuriuos pageidaujate įsigyti už papildomą kainą, pasirinkite pageidaujamus priedus iš mūsų pateikto sąrašo. Jei nerandate norimo priedo sąraše, ar nepakanka laukelių visiems priedams surašyti, surašykite savo pageidaujamus priedus laukelyje "Papildomos pastabos".

3. Užsakymo priėmimas ir vykdymas:

3.1. Per 2 darbo dienas po Jūsų užsakymo pateikimo su Jumis susisieksime Jūsų nurodytu telefono numeriu. Jei Jūsų užsakymas mums bus aiškus, Jūsų nurodytu el. paštu gausite Užsakymo patvirtinimo lapą su prekių ir paslaugų komplektacija, Užsakymo įvykdymo terminu, avanso mokėjimo dydžiu.

3.2. Patvirtinate užsakymą sumokėdami Užsakymo patvirtinimo lape nurodyto dydžio avansą:

- pavedimu į užsakymo patvirtinimo lape nurodytos įmonės sąskaitą;

- grynais pinigais laukodurys.lt ar durunamai.lt nurodytose oficialiose parduotuvėse. Mokėdami grynais pinigais su savimi turite turėti užsakymo patvirtinimo formą, pagal kurią parduotuvės vadybininkas sudarys atskirą Užsakymo sutartį. Mokant grynaisiais pinigais parduotuvėse, visą tolimesnę atsakomybę už užsakymo vykdymą prisiima sau parduotuvė, su kuria sudarėte sutartį. Prekių kainos negali būti didesnės nei šioje internetinėje svetainėje. Mes patvirtiname, kad su laukodurys.lt ir durunamai.lt parduotuvėmis esame sudarę atstovavimo sutartis.

Avansą sumokėti patvirtinimui reikia per 1-2 darbo dienas nuo Užsakymo patvirtinimo lapo gavimo ar atskiros sutarties pasirašymo dienos. Nesumokėjus avanso, užsakytos prekės neperduodamos gamybai. Sumokėjus avansą vėliau, mes pasiliekame sau teisę vienašališkai keisti užsakymo įvykdymo terminus ir/ar užsakytų prekių kainas. Nesumokėjus avanso per 10 darbo dienų, nuo užsakymo patvirtinimo išsiuntimo datos, užsakymas yra anuliuojamas.

3.3. Apie prekių pagaminimą/pristatymą į mūsų sandėlius būsite informuoti Jūsų nurodytu el. paštu ir (ar) telefono numeriu. Ši data yra laikoma užsakymo įvykdymo data, nepriklausomai nuo to, kada Užsakovas prekes pasiims ar tos prekės fiziškai bus pristatytos Užsakovui. Jei prekių pagaminimo/pristatymo data, dėl objektyvių priežasčių, yra perkeliama, įsipareigojame, apie tai Jus informuoti nurodytu telefonu: SMS žinute ar skambučiu.

3.4. Galutinis atsiskaitymas už prekes yra privalomas prieš prekių atsiėmimą/išsiuntimą užsakovo nurodytu adresu. Užsakovas privalo pilnai atsiskaityti už Prekes per 5 (penkias) darbo dienas, nuo informavimo apie prekių pagaminimą/pristatymą į mūsų sandėlius, datos. Neatsiskaičius per šį laikotarpį imamas 2 Eur mokestis už kiekvieną kalendorinę sandėliavimo dieną, skaičiuojant nuo informavimo apie prekių pagaminimą/pristatymą į mūsų sandėlius datos. Užsakovui atsiskaičius, tačiau jam Prekių neatsiėmus, šis mokestis neskaičiuojamas 30 kalendorinių dienų. Galutinio atsiskaitymo data yra laikomas pinigų užskaitymas Pardavėjo sąskaitoje. Sudarius sutartį laukodurys.lt ar durunamai.lt skelbiamose parduotuvėse galioja jose sutartos sąlygos.

3.5. Šių Taisyklių ir Sąlygų priėmimas reiškia, kad Užsakovas susipažino dėl prekių Garantijų ir grąžinimo sąlygų. Jei Užsakovas su šiomis sąlygomis nesutinka, turi būti pasirašyta atskira Užsakymo sutartis.

3.6. Ginčai, iškilę tarp Pardavėjo ir Užsakovo, sprendžiami derybų keliu, o joms nepavykus - pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.